Skip to content

İNTERAKTIF ARTTIRILMIŞ VE SANAL GERÇEKLİK UYGULAMALARI YANI SIRA BAŞA MONTELI EKRANLAR VE ÇOK DOKUNUŞLU EKRANLAR İÇİN 360-DERECE FİLMLER YAPIYORUZ.

Genel servis alanlarımızı PDF olarak indirin

Augmented Reality

Arttırılmış Gerçeklik (AR) geleceğin teknolojisidir. Sizlere doğru çözümü seçerken ve mühendislik, müzik, perakende, sağlık, eğitim veya taktik uygulamalarda AR projelerinin uygulanmasına yardımcı olmaktan memnuniyet duymaktayız. Augmented Reality uygulamaları ile ürününüzün her zaman önemle üzerinde durulacaktır.

Virtual Reality

Sanal Gerçeklik (VR) geleceğin teknolojisidir. Sizlere doğru çözümü seçerken ve mühendislik, müzik, perakende, sağlık, eğitim veya taktik VR projelerinin uygulanmasına yardımcı olmaktan memnuniyet duymaktayız. Virtual Reality uygulamaları ile ürününüzün her zaman önemle üzerinde durulacaktır.

Serious Games

Ürününüzün CAD dataları size mi ait? Bir endüstriyel makine, araçlar veya mimari model, ne olursa olsun. Datalarınızı doğru formata getireceğiz ve oyun motorlarında kullanıma hazır hale getireceğiz. Böylece siz de modellerinizi, sunumlarınızı, simülasyonlarınızı veya vaka çalışmalarınızı her zaman ve her yerde gerçek zamanlı olarak kullanabileceksiniz.

3D Konfigüratörler

Müşterinize web sitenizde, tüm mobil cihazlarda veya isteğe bağlı olarak artırılmış veya sanal gerçeklikte duygusal bir ürün deneyimi sunun. 3D gerçek zamanlı konfigüratör, ürünlerinizin tüm değişkenlerini kullanımı kolay sistem olarak müşterilerinize göre sunmayı mümkün kılar. Gereksinimlerinize bağlı olarak, otomatik fiyat hesaplamasını veya tekliflerin oluşturulmasını da dikkate alır. Görselleştirme ayrıca mevcut yapılandırma durumunu gerçekçi bir şekilde gösterir, yoğun danışmanlık gerektiren ürünlerin açıklanmasını kolaylaştırır ve nefes kesici kalitede satışların yanı sıra iş geliştirmeyi de destekler.

3D Görüntüleme ve 3D Yazıcılar

Bir çiziminiz veya gelecekteki ürününüzün bir taslağı var ancak prototip üretecek paranız mı yok? Onun bir 3D modelini oluşturabiliriz. Gelecekteki ürün veya konseptinizi fotogerçekçi imaj olarak görebilecek ve gösterebilecek veya plastik bir biçimde sunabileceksiniz. Bir yatırımcı veya potansiyel ortağınıza daha önce hiç görülmemiş bir şeyi temin etmek çok daha kolaydır. Ayrıca ürününüzün fonksiyonel 3D yazılmış bir modelini de temin edebiliriz.

Havadan Fotoğrafçılık

Videolar hikâye anlatmak, gerçekleri göstermek veya duyguları ele almak için en iyi yoldur. Mesajınızı yakalayabilir ve ürün veya hizmetinizi her yönden ve en iyi yönden sunmak için etkin bir reklam yapabiliriz. Ayrıca portföyümüzde araştırma uçuşları yanı sıra fotogrametrik uçuşlarda sunmaktayız.

Sizlere film ve televizyonlar için profesyonel havadan fotoğrafçılık ve dinamik kamera çekimleri sunmaktayız. Ayrıca, 360-derece yer ve hava içeriklerimiz gerektiğinde interaktif VR uygulamalarınıza entegre edilebilir. Bu yolla, şirketiniz ve şirketinizin geleceği hakkında VR ile sanal bir tur oluşturabilirsiniz.

Lazer tarama ve Fotogrametrik Yöntem

Nesnelerin ve ekipmanların 3D rekonstrüksiyonu ve dokümantasyonu oluşturmak için öncelikle lazer tarama teknolojisi ve fotogrametri kullanıyoruz. Görselleştirme, sunum, inşaat dokümantasyonu ve planlama amacıyla tüm arazinin 3 boyutlu modelleri, fabrika sahaları ve inşaat sahaları oluşturulabilir. Birkaç kilometrekarelik bir düzen nadir değildir ve gerekirse çok yüksek hassasiyetle taranabilir ve görselleştirilebilir.

Sanal 360-Derece Turlar

En son 3D kamera teknolojisi ile sizlere 360 derece turları oluşturabiliriz. Sistem, binalarınızın en yüksek kalitede benzersiz üç boyutlu deneyimlerini ve içten görünümlerini oluşturmak üzere, RGB kameraları konvansiyonel 3D taramalar için kullanılan kızıl ötesi derinlik sensörleri ile birleştirmektedir.

Sanal tur bir bulutta saklanmakta ve mevcut interneti sitenize kolayca entegre edilebilmekte ve herhangi bir sosyal ağda paylaşılabilmektedir. Bir akıllı telefon veya tablette bile, müşteriye bir link vermek suretiyle bu tura çok hızlı bir şekilde erişebilirsiniz. Daha yoğun bir deneyim için, tura Gear VR, Google Card Board veya herhangi bir konvansiyonel başa monteli ekrandan ulaşabilirsiniz.

Bir sanal tur ile üç boyutlu olarak sürükleyici biçimde keşfedilebilecek olan uzayınızın gerçeğe uygun ölçeklendirilmiş 3D modelini elde edin. Yüksek çözünürlüklü 360-derece panoramik görüntüler sayesinde mülkünüz gerçekçi olarak çekilebilir ve izleyiciler de internet sitenize bir link vermek suretiyle ilgi alanınıza doğrudan davet edilebilir.

360-derece Videolar

360-derece videolar ile sıradan panoramik görüntülere göre daha fazlasını gösterebilirsiniz. Konvansiyonel videoların aksine, izleyici aktif olarak kendi görüntüsünü herhangi bir tarafa doğru yönlendirebilir ve çevreyi tamamen özgürce keşfedebilir. Ayrıca hedef grubunuza en optimal şekilde ulaşmanızı sağlamak üzere inovatif içeriklerinizin dağıtımı için de destek vermekteyiz. 360-derece müzik klipi, sanal gerçeklik filmleri, etkinliklerin canlı yayınlanması arasında hiç bir fark yok: yaratıcılığımızın hiçbir sınırı yok.

Bireysel projeniz için bizimle temasa geçmekte tereddüt etmeyin. Projeniz için sizlere doğru cihazın alınmasında tavsiyelerde bulunmaktan da memnun oluruz.

Şirketiniz için Mixed Reality ve daha fazlası
TEMASA GEÇİN

Haberinizi bekliyoruz.

Bizimle temasa geçin!

Fikirler, Geri beslemeler & Sorular.

Error: Contact form not found.

Bize burdan ulaşabilirsiniz.

COEZBAY UG (haftungsbeschrankt)
Bavariafilmplatz 3
82031 Grünwald (Munih)

Telefon: +49 89 255 49 32-23